View Single Post
Old 2019-12-04, 16:18   #27862
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
as apie + - minusus isvykus negaliu pasakyti, pats esu buves 1 karta 3 menesius studentavimo laikais, ir dabar dar isvaziuociau 2-3 menesiam padirbti, kodel ne? tik kad zieme nelabai yra kur vaziuoti, o vasara tai as cia vos speju "vyniotis" na va tu 8 duris per diena dedi, tai manau gyventum tikrai gerai ir lt. nes cia kainos mano supratimu darbu kosmosas. ir man kai pasake, kad 8 duris des savaite laiko tai svelniai tarent nustebau. as tikrai galvojau max 2 dienos, bet apsirodo ne
o del juodu pinigu tai, baisu baisu kas darosi, tokiem varguoliam kaip as kai turiu pajemas tik is algos ir siektkei is Ūkininkavimo ( bet visos oficialios) yra beda kazka daryti, nes dabar isirenginejau namus, tai visiem reikia "kešo" ir viskas, o man tas nusiemimas is saskaitos kainuoja kai virsyji menesio limita, matyt lieva kokia kortele turiu tai reliai stengiausi pokalbi su meistrais pradeti, ar galesiu pervesti pinigus uz darbus,,, ne vienas pasake +21%. kodel ne 15% nezinau. tai tik su glaistytojais ir dazytojais ( grupiokas buves dare) mokejau grynais, su visais stengiausi isidereti, tiek kad galeciau pavedima daryti.
Jo, keista kodėl plius 21. Turėtu būt plius 21 PVM ir plius 15 GPM

Artunas neprisijungęs   Cituoti