View Single Post
Old 2019-07-29, 20:09   #27
xcamronx
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-06-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 29

xcamronx is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
As jau parasiau ka as tavo vietoje daryciau. Bet zinoma gali ignoruoti, ir ieskoti geresnio ir pigesnio varianto.
As nezinau kaip ir kur ta varza matavo. Bet nuojauta turiu jog dar ilgai vargsi ir daug detaliu keisi.
nu ar tu juokauji kokie silber auto jeigu vesciau i silber auto tai vesciau ir cia nereiktu stebuklingo patarimo.kazin kiek lietuvoj zmoniu veza masinas i silberi? koks 0.01%? Paemus visu metu masinas.silberi purkstuku magistrale stuka euru.

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
galiausiai bus ilindes fyskes pinas ir pakeista daliu uz 300eur ir darbu uz 200eur i masina kuri speju kainavo apie 2k
Zinok gali but Ko tu lendi prie mano merso,mano mersas yra mano mersas,ir ne tavo reikalas spelioti kiek jis kainavo ar kiek bus ikista,man reik patarimo,o tu parasai cia vos ne heitindamas,mersu klube heitini ant merso nu tai eik gal i vw kluba ar kurnors ka zinau.parasytum o gal ta pabandei,o gal ana,o gal taip galetu but.ne bandai pizdavotis is mano merso kad jis 2k kainavo,cia tipo pasipizdavot bandai is manes ar mano 5 litru merso? ar gal negaliu klaust kazko prarandu statusa del savo merso kainos ar problemu? Dabar galvoji,ko jis cia per sudu prirase,zinai kaip pasauksi taip atsilieps.


Paskutinį kartą redagavo xcamronx; 2019-07-29 20:15 val.
xcamronx neprisijungęs   Cituoti