View Single Post
Old 2016-01-27, 08:49   #44897
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
tai kad pries tai buvo sidabrinis. Man asmeniskai tokia danga daug geriau nei paprasta sidabrine. Cia kalbu is grozio puses - iskirtinesne ir spalva ir pati danga. Mane tai tenkintu. Kitas momentas aisku kaip kokybiskai tai padaryta.
Dar vienas aspektas, funkcionalumas. Argi nesagu kai su normalia masina nebaisu pro krumus pravaziuot ? cia aisku ne bobutem ta danga i parduotuve nuvaziuot ar vaikus i darza nuvezt, bet realiai kas turi sodyba, kas megsta zvejot/medziot tai super. tik aisku tokie praktiski zmones, kuriem reik zvejybai,medzioklei, dazniausiu atveju ims kazka penkis kartus patikimesni, kaip tojota, nissan, subaru ar pan
kas is to kad turiu Pajero - man su juo nekomfortiska ir 200 km autostrada pravaziuot nors komplektacija jo pilna bet ta vaziuokle tai zudo. Po miska palakstyt ar kur mieste trumpais atstumais tas tankas tinkamas o jei reikia i uzmiesti vaziuot imu zmonos mersa. Idealiai as ji norejau ir vaziuokle kiek kilstelt ir lankus sudet. Pravazumas merso ne ka prastesnis nei pajeriko, tik kad gaila drozt deze, manau cia vienintelis rimtas trukumas.

Del kontaktu tai analogiskai zmonai pastoviai pridauzo durelem prie parduotuviu, grozio salonu ir pan. Jeigu rimti kontaktai tai kiek apsitrina ta struktura todel apejus idemiai apziurejus matau nemazai tu kontaktu. Dazam butu sakes senai.

Manau kiekvienas turi pagal save vertinti - vieni negaili tukstanciu euru i ratlankius sumest su zemom gumom, kiti dralina kiekviena diena savo graba ir del menkiausio ibriezimo poliruoja. Pas mane labiau vartojiskas poziuris ir vieninteli ka rimtai kreipiu demesi - geros padangos ir techninis stovis.

wzikas neprisijungęs   Cituoti