View Single Post
Old 2017-06-20, 21:42   #14
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Atvyrai pasakius labai skaudus buvo sprendimas bet nuo prekiniu 11J ir ET33 liko tik lipdukas tam kad tik prisukti rata prie masinos ir ji judetu reikejo uzdeti 24 mm rastavke ir ko pasekoje ratas ir arkos buvo islindes apie 40mm. foto pries ir po


Tam kad ispresti islindusiu ratu beda teko mauti lauk 265/35/18 padangas imti i rankas fleksa ir atsargiai prapjauti suvirinimo siule. Paskaiciau ka reikia daryti as surinkau visa info kaip atzymeti pjovimo atstuma, pjauti reikejo mazdaug 7-8mm gyli paskui emiau plaktuka ir stora atsuktuva atskirt vidine dali nuo isorines. Labai jau man patinka mano palanges ir buvo priimtas sprendimas keisti i siauresne tik vidine dali, kad galeciau prisukti ratlanki be rastavkiu, bet ne cia buvo.. paemus vien zvaigzde, be inerio ir lipo jo neeidavo prisukti prie stebules, remesi i suporta, tam kad prisukti naudojama 5mm rastavke. kitaip nera kaip.
Po neilgu galvojimu as apsiginklavau liniotem, slankmaciais, cirkuliais, prisimeniau viska kuo mokyno per braizyvas paskaitas ir buvo padarytas brezinis maksimaliai atitinkantis realybe.

Paklausinejus per foruma ir issiuntes uzklausas i visas google duotus kontaktus kas daro custom ratus is visur gaudavau neigiama atsakyma. ko as tik neprisiklausiau... neapsiimdavo pagaminti niekas. netiketai atsiliepe vienas vokietis, uztikrino kad jis jau gamino tokius dalykus ir keisciausiai dave ir geriausia kaina uz inneriu gamyba. gal kam prireiks, galiu drasiai rekomenduoti sia kontora www.kerscher.ag sorry uz reklama, as is to tikrai nieko neuzdirbu. ir po 3 savaiciu uzsakymas atvyko viskas ok, tiko, aisku surenkant sulauziau galvute o ji OZ ratams labai specifine, teko uzsakyneti kita, gerai Lietuva ne be geru zmoniu, yra vienas Alytaus gyventojas, ratu fanatas, atsiunte man savo iranki tam kartui kad surinkciau ko skubiau. viska surinkau uzdejau padangas ir mersas atsistojo ant situ ratu.


Priekis R18 10J ET 0-2 kazkur tiek, padangos Pirelli 235/40/18
galas liko be pakeitimu R18 11.5J ET30 padangos Nankang 265/35/18

FUN500 neprisijungęs   Cituoti