Tema: Simaso R129
View Single Post
Old 2020-07-27, 14:10   #1041
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Nu nepyk, bet vel negaliu nepasisakyt. Neverta metyt pinigu ant nuvertejanciu dalyku, bet i sena sl'a kisai kisi ir dar neaisku kiek reikes. Nes nu vistiek kazkas dar kazkur uzklius ka noresi atvesti iki gamyklos stovio ar bent arti to. Nesilazdavoju, pacio ir laukia toks pat kelias, bet kam sau paciam priestarauti?
SL'as man dar kainuos tikrai daug, tik skirtumas tas, kad jis nebe nuvertėja, jo vertė kaip tik kyla. Gal kažkada ir parduosiu jį kokiam vokiečiui už brangiai.
Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
Keista, o tai ant ko metyt pinigus?

Man kaip tik viskas kas gerina mano ir mano seimos gyvenimo kokybe yra vertas metyt pinigus.

P.S. nuotrauka su grazia ponia prie grazaus merso grazioj aplinkoj uzskaitau. Grazu ir skoninga, maladec!
mūsų požiūriai gali skirtis, nes aš ne viena veikla užsiimu, pats sau direktorius ir man svarbiau investuot į tai, kas man uždirbs daugiau pinigų. Žmonai aišku galiu nupirkt geresnę mašiną, ką ir padariau, bet man asmeniškai šiuo metu nereikia brangios mašinos kasdienai, dėl to ir vairuoju ml jau kokie 7metai ir dar neaišku kiek važiuosiu. Pats terminas mėtyt pinigus, man nepatinka. Visada yra kur padėt pinigus protingai ir iš to dar uždirbt, pvz NT


Paskutinį kartą redagavo simaso; 2020-07-27 14:22 val.
simaso neprisijungęs   Cituoti