View Single Post
Old 2012-03-20, 20:47   #25
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Lengva tau kalbėti, kai turi gerai apmokamą valstybinį darbą. Suprask, tokių darbo vietų visiems nėra, ir visi taip gerai negyvena Tau visos blogybės Lietuvoje susiveda į pačių žmonių nemokėjimą prisitaikyti, bet kaip jiems taikytis, jeigu jie negali išgyventi turėdami aukštąjį ir gyvendami iš minimalios algos?
Kažkur minėjai, kad Lietuvai dar reikia augti iki kitų ES šalių, reikia laiko algoms padidinti ir t.t. Gal po 50 ar 100 metų mūsų palikuonys ir gyvens gerai Lietuvoje, bet juk žmonėms reikia gyventi ir DABAR. O gyventi neišeina. Kas dėl to kaltas, kas nesugeba suvesti mokesčių, sureguliuoti kainų, pažaboti monopolijų? TIK VALDŽIA.
Dabar sakysi, kad aš va, ant valdžios piktas ir dėl tokių kaip aš Lietuvoje blogai. O ką aš galiu pakeisti? Ką kiti žmonės gali pakeisti? Dirbti už minimalią algą ar ten 1000Lt ir laukti pagerėjimo, kai viskas blogėja...
As viska suprantu, ir puikiai matau visas blogybes musu salyje. Ir noriu pasakyti, kad yra daroma viena tipine klaida - valdzia atskiriama nuo musu. Mes manome, kad valdzia - tai kazkas kita, is marso. Ne juk. Valdzia ir esame mes, nes mes ja renkame. Juk is musu paciu tarpo iskyla visokie Babiliai, Mazuroniai ir Uspaskiai. Ne is marso. Ir mes jiems duodame valdzia, o po to verkiame, kodel cia yra bloagai visi tavo pamineti dalykai. Zinau, sakysi kita tipini atsakyma - visi jie vienodi, visi jie vagys, ner ka rinkti. Bet kaip zinia absoliutai neegzistuoja, ir negali buti visi iki vieno vagys kaip ir negali buti visi iki vieno dori ir saziningi. Kai zmones nesigilina, yra apolitiski, jie nesugeba atskirti ir suprasti, kodel tarkime Caplikas ar Uspaskis yra blogis lietuvai. Ir paskui verkia, kaip blogai. Arba nesupranta kas privede prie tokio gyvenimo. Galu gale, sakai nera ko rinkti - manau pastaruju savaiciu skandalas tikrai parode visiems mastantiems zmonems, kas yra maziausia blogybe. Ir man sunku tarkime suvokti zmogu, kuris po pastaruju ivykiu gali savo balsa atiduoti liberalcentristams tarkime.
Zmones pasirinkimo neturi tik tokiose salyse kaip rusija ar baltarusija. Kol pas mus aciu dievui, rinkimai dar nepriklausomi ir demokratiski, mes tikrai galime kai ka pakeisti. Tereikia atverti akis, ir ziureti siek tiek toiau ir giliau, nei tik apie tai, kad sukasi mano kieme.
Nenoriu su niekuo pyktis, kolegos, tik, jei pageidaujate, argumentuotos ir neemocingos diskusijos, pease

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti