View Single Post
Old 2011-06-30, 07:27   #97
MrCyBoRg
 
MrCyBoRg's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 70

MrCyBoRg is on a distinguished road



Standartinis

Na ka gi.. kadangi is cia esanciu su pan problema su w163 nebuvo susidures, tai palandziojes po rusiskus forumas radau siek tiek info..
Kadangi identisko atvejo manajam nebuvo, tai jamaiausi iniciatyvos ir suzinojes, kur randasi sklende ir varikliukas pradejau ardymo darbus.
Tai gi w163 viska valdo elektronika. Jokiu vakuumu nera ir pan. Sildymo sistema yra valdoma grubiai potenciometro (rankenele) ir elektriniu varikliuku pagalba.
Man isprincipo uzteko issiardyti... ir uzstrigusia vieta rankom pastumus viskas issivaiksciojo. Tada biski tepaliuko.. pajunginejom paziurejom kaip vaiksto.. saldyti pradejo normaliai ir beliko surinkti viska atgal i vieta.
Isprincipe problema isspresta, man pasiseke, kad nebuvo kazkas daugiau, nes is RU forumu buvo ir valdymo platuose litavimo skylimu, buvo pats varikliukas parejes, kuris jau randasi po AIR bagu ir t.t. Taciau matomai nuo strigimo yra nuluzes koks dantukas ar pan.. nes iki galo jis vistiek nedasumia tos traukutes. Aisku nieko nedarysiu, nes isprincipo viskas veikia ir investuoti $$$ neapsimoka..

Pora fotkiu..
1. Isimam bardacioka Reik atsukti 8 varztukus ir atjungti apsvietimo fyskute.


2. Nuejums garso izoliacija po kaire puse matosi traukute (balta plastikine) kuri vaiksto sukinejant sildymo rankenele.
Man uzteko ja pastumti ir sutepti, akd vel butu galima komfortiskai vaineti.


Tai tiek.. geras pusvalandis darbo ir vaziuojam toliau

MrCyBoRg neprisijungęs   Cituoti