View Single Post
Old 2017-02-20, 15:34   #51999
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BETMENAS View Post
Kadangi pusbrolis Tauragiškis ir savaime aišku, kad prancūzinis, tai į mėnesį karta važiuoja į Pietų Fr ten turi savo garažus ir t.t. Praktiškai visada surenka tralą (8-9 mašinas) grįžta 2-3 savaičių bėgį, Tik grįžus dažniausiai visas išmėto jau tretiems asmenim (perikūpam) . Tai tokį darba suprantu kai sukasi ratu tada ir nereikia tūkstančių už vieną mašiną svajoti šiais laikais, kitą ir už savikainą atiduosi, bet ir gyvenimas ramesnis. Aš tik pasakau savo nuomonę, gal kai kurie čia esantys ir kitaip gyvena, bet man atrodo žiauru ilgam laikui šaldyti pinigus už minimąlų atlygi...
Mano zmonos puzbrolis tauragei irgi su masinom uziima, tai lygiai taipat kaip tu sakai, jam jau jauciu gryzus i lt nuo tralo viena kitamasina buna neparduota, ir taip ratu sukusi. ir euru kaip sieno pamenu pries kelis metus uosviai pirko zemes reikejo cia ir db greit 250000 lt. paskambino tam sako jokiu problemu, nuleke atmojavo maisa pinigu ir viskas zmona tik i grozio slaona vaiksto o jis su "portveliuku" tik eurus skaiciuoja ir i prancuzija su savo volvo nulekia

pucenas neprisijungęs   Cituoti