View Single Post
Old 2018-08-05, 23:12   #57467
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Aleximo viskas tiesiai i 10-tuka. Bet juk cia daugumai esanciu "ne lygis" deti dujas i Mersa. O del persijungimo is benzo i dujas tai kiek pamenu ten kazkaip galima nustatyti temperaturi kada persijunks. man asmeniskai persijungdavo po kokio 1 km. (ziema perie -20c) Kaunieciai zino pramones maxima gyvanau salia jos draugystes 4 name an duju jau persijungdavo prie pasiles sviesaforo, tai manau 1-1.5km max. tai to benzo tiek ten ir sudegdavo.
Man 60% laiko masina tarnauja darbui. Man asmeniskai komfortiskiau yra su 10 metu senumo MB E klase vazinet tolimesniais atstumais nei 5 metu golfu, lyginant 1,6-2.0 dyzelio ir 3.5 bezno varikliu dinamiskuma, auto klasiu skirtuma, garsoizoliacija ir t.t..
Kitas dalykas - kai perki masina savaitgaliams, vasaros sezonams ar AMG, ten aisku dujoms ne vieta.
O nuomones del "lygio ar ne lygio" - kiekvienas sprendzia pats sau, gali aisku paburbeti i eteri jei skauda Gadget savo projekto temoje siuo klausimu Tomskiui neseniai labai gera patarima dave

Ten nustatyti galima minimuma nuo 30 ar 40 laipsniu berods, prisimenu tik kad meistras sake kad nepatartina labai zema nustatinet, 40 laipsniu optimaliausia. Man uztrunka ziema 300-400m, nes parkingas sildomas Lauke atsimenu trunko irgi ~1-1.5km ziema po nakties prie gero minuso, benzas sila turbo greitai.


Paskutinį kartą redagavo aleximo; 2018-08-05 23:25 val.
aleximo neprisijungęs   Cituoti