Tema: Aktualijos
View Single Post
Old 2018-10-04, 12:24   #1216
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mr. Chow View Post
Ir nesuprasi nes kaip daugelis esi pries tai net nezinodamas. Kai zinai kur ir ko reikia sugaist gali max 3val. Jei jau 100km gaila masinos tai gal pesciam vaiksciot geriau? deze alaus ir kelione jau atsiperka, nesneku apie visa kita...



Vaziavom i varsuva savaitgaliui grazu buta issinuomavom kainavo 46e dvi paros paciam miesto centre prie muzieju aiksciu visu pagrindiniu ir bokstu. Sale kaviniu baru melejonas, nuostabus steikai gana tikrai dideli kainavo dviem zmonem 20e, cia aisku su alum ir tt. Jei reiktu kada rinktis musu paruri ir ar lenkus tikrai nedvejociau daugiau. Sumoj savaitgalis su kuru ir visais malonumais atsistojo dviems apie 200e ir cia dar netaupant.
Man gaila ne masinos, o laiko. I viena puse kelias 2val man maziausiai, jeigu ten apsipirkinet 3val, tai jau gaunasi 7val apsipirkimams. Man tai dar viena pilna darbo diena su 40L kuro islaidom. Uz kiek reikia pirkti, kad apsimoketu? Cia net neskaiciuoju masinos amortizacijos ir kitu faktoriu.
Jeigu kaip pramoga nuvaziuot karta per pora menesiu ok, bet tada net nesvarbu sutaupytas euras perkant grite lenkijoj

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti