View Single Post
Old 2020-03-24, 13:22   #10
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
Turejau viano 6 vietu 2.2 letas, didelis, nesisuka nors tu ka. Plius zmona priversti vairuoti kaska didesnio sunku. O sitas jai limpa. Kaskaip nepasakyciau kad vaikams ten maza vietos. Didysis gali kojas istiesti ir vistiek priekines sedynes nepasieks. Kedutes 2 plius pasikniukas be problemu telpa, suo gale. Vaziavom su situ y kita anglijos gala, visi tik be katino. Suo gale, stogo bagazine pilnai krauta, trys dviraciaj ant uzpakalinio kablio. 6 valandos pirmyn, 6 atgal. Po tokio pasibandymo visi liko patenkinti. Buse ten tos vietos daugiau tik y auksti.
Suseda visi, suny y gala ir batai. Stogo bagazine nepasinaudosi, nebent kopecias veziotis .
cia su sitais "grabais" ziuriu ne mano vieno "gaspadine" labai patenkinta, jai sake labai patinka ir laiminga vazineja. "hepy vaif, hepy laif"
o siep tai viskas ok matau salaonas labai neblogai islaikytas ir kas man labai patinka pas tave, tai pilna oda. buvau rades pilnai salona uz gera kaina odini idealios bukles, bet zmoan uzprotestavo sake jai salta ziema, vasara karsta, tai "kobinuotas" daug geriau....

pucenas neprisijungęs   Cituoti