View Single Post
Old 2017-09-21, 22:43   #12
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mpxe View Post
T-Gron gal padėtų? Smalas tai puikiai valo
Kad tas lenkiškas skystis puikiai valo, tai galėčiau drąsiai pasiginčyt Bet ne, nevalys tikrai. Skirtinga chemija skirtingiems purvams - šiuo atveju jis ir skirtas dervom šalinti, galbūt dar vaškui, silikonui ir pnš, bet ne įprastam purvui.

Citata:
Pradžioje rašė BETMENAS View Post
Su dyzeliu tai buvo ironija O del muilo e60 apie 8 metus namie, atvažinėjau aš dabar sūnus, sėdynes plaudavau tik taip bet po plovimo visad padengdavau kokybišku sluoksniu ir man vis atrodo svarbu ne kuo plauni o kuo dengi,galiu drasiai pasakyti, kad per tiek laiko sedynės nedaug pakito per 180k nuvažiavimo, spalva kaip buvo smala taip tebėra, išblukomu ar neaiškiu raukšliu nėra, tai neisivaizduoju ka tu turi omeny negalima nauduoti , laikai keičiasi ir jeigu turi ka gero pasiulyti as visad uz pabandymui tik kiek esu bandes grynu valikliu be jokiu ten matte afektu tai nelabai tenkino..
Ūkinis muilas yra labai stiprus šarmas. Kaip žinia, šarmas yra klastingesnis nei rūgštis - pastaroji degina, o šarmas griaužia. Galima tikrai nesunkiai suardyti valomą paviršių. Nuo to greičiau išsipurvina, purvas įsigeria giliau, sunkiau valyti, netepant pieneliais oda išsausės, pradės trūkinėt ir t.t. Odos priežiūra primena ir žmogaus odos priežiūrą - ūkinis muilas labai sausina, sutrikdo natūralų Ph lygį, nuimą ne tik purvą, bet ir apsauginį sluoksnį ir t.t.

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
http://volico.de/webshop/products/e-...-w211/?lang=es su gruntu ir laku apie 90€ gausis, pigiau persitraukti.
Kaune sakė lyg 30 eurų perdažyt vairą be airbag'o. Su gruntavimais ir pnš. Berods Autokarate

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti