View Single Post
Old 2020-03-27, 20:08   #3
LukasW211
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-10
Pranešimai: 142

LukasW211 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Servisa teks pasidaryti pas dyleri, nedarius 100% prarasi kulanza, tai merso savanoriska "garantijos" prailginimas. Tavo atveju servisas nedarymas negali virsyti 90 dienu. Merse gallioja tokia taisykle, kada atvaziavo klientas pas dyleri ir parode kur kame beda, tai nuo tos dienos yra garantinis darbas. Patsai darbas gali buti atliktas veliau, jau netgi pasibaigus garantijai.
Trys savaites tuputi per ilgai cia. Nes mes tik pirma savaite dirbam 20% pajegumu. Seip niekam nesakyk, garantiniams darbams nereikia uzklausos, imi ir keiti. Na gal pas silberi kitokia darbu eiga
Kokia auto pirmos registracijo data? Kuris cia silberis?
Sveikas, Ačiū už iššsamų atsakymą

Automobilio pirmosios registracijos data - 2018-04-04. Silber Auto Kaunas.

Ką tai reiškia "nedarius 100% prarasiu kulanza"? Tai man "B" servisa teks būtinai pasidaryti, be jo garantinio nebus? Kokia "B" serviso kaina Lietuvoje C180 Cabrio 9 G-Tronic? Klausiu dėl "B" serviso, nes po Garantinio galėčiau pasidaryti pats, be Silber Auto.

Dėl užklausos Silber man sakė, kad jie nedažnai susiduria su tokia situacija, turi siusti užklausa į Vokietija, gauti atsakyma dėl dalių ir darbo ir tada galės pradėti Bet man atrodo, kad čia gali būti kažkoks kabliukas atsisakyti jiems daryti Garantini remontas.

Taip, pat išsitraukiau truputi šiandien pavažinėti automobilį ir pastebėjau atidarius stogą atsiranda girgždėjimas važiuojant per nelygumus, jei stogas uždarytas to girgždėjimo nėra. Taipogi kažkas su vairo kolonėle sukant vairą į kairę ir dešinę atsiranda kažkoks metalinis bildėjimas, taip pat salone girdisi sukiojant vairą, kad lyg plasmasė į plasmasę trintusi. Ar galiu dėl šių pastebėtų problemų vežti automobilį į garantini?

Ačiū


Paskutinį kartą redagavo LukasW211; 2020-03-28 13:03 val.
LukasW211 neprisijungęs   Cituoti