View Single Post
Old 2012-03-20, 20:37   #24
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Tai nuo bet kurios prekes jei paziuri kiek valdziai lieka, baisu darosi. Ir i alga savo paziurejus, as pvz. nuo savo algos vos ne 2000 lt valstybei palieku. Bet visa tai vadinasi Mokesciai Tomski, del to turime medicina, policija, svietima ir pan. Kokia viso to kokybe, jau kita kalba, bet jei nori nemoketi mokesciu, yra tokios patrauklios salys kaip Somalis pvz. Arba Graikija
Lengva tau kalbėti, kai turi gerai apmokamą valstybinį darbą. Suprask, tokių darbo vietų visiems nėra, ir visi taip gerai negyvena Tau visos blogybės Lietuvoje susiveda į pačių žmonių nemokėjimą prisitaikyti, bet kaip jiems taikytis, jeigu jie negali išgyventi turėdami aukštąjį ir gyvendami iš minimalios algos?
Kažkur minėjai, kad Lietuvai dar reikia augti iki kitų ES šalių, reikia laiko algoms padidinti ir t.t. Gal po 50 ar 100 metų mūsų palikuonys ir gyvens gerai Lietuvoje, bet juk žmonėms reikia gyventi ir DABAR. O gyventi neišeina. Kas dėl to kaltas, kas nesugeba suvesti mokesčių, sureguliuoti kainų, pažaboti monopolijų? TIK VALDŽIA.
Dabar sakysi, kad aš va, ant valdžios piktas ir dėl tokių kaip aš Lietuvoje blogai. O ką aš galiu pakeisti? Ką kiti žmonės gali pakeisti? Dirbti už minimalią algą ar ten 1000Lt ir laukti pagerėjimo, kai viskas blogėja...

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti