View Single Post
Old 2018-11-14, 10:26   #58366
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
uz tai reik klaust kainos pries remonta kiek kainuos, tokiu atveju neapsimoka investuot, nebent labai patinka (pasatas?!). durei, nusipirkai kita, tiketina ne toki nuvazineta (2.0 TDi senasis gerasis variklis +DSG iskart uzprogramuotos bedos).
Kolega as niekur neminejau jog jo remonto kaina man buvo skausminga. Suremontavau, dabar 3 metus prie vaziuokles nekisiu nagu, pirkau su daugybe pakeistu daliu i naujas ir tuo patvirtinanciom saskaitom/ remonto darbais. O del variklio minejau, purkstukai nauji, turba nauja, variklio rida 170k, neuzmusiu as jo kaip ir dezes kuriai buvo pries 10k km pakeistas smagratis ir sankabu diskeliai. O kaip siulet damusai perki kita, pasatai cia normalesni nuo 5-7k prasideda. O man su juo kazkur NO sugesti kviesti vikinga ir duok dieve rysio bus kazkur uz fjodo. Megstat ekstremalumus vazinejat su tokiais auto kokiais norit. As maziau kreipiu demesi i rudis ar salono nusidevejima nei i techninius mazgus. Myliu savo zmona ir save perdaug jog galeciau rizikuoti nuskristi kazkur nuo slaito del blogos pakabos.

Ps. Passatas tikrai nepatinka, taciau neturejau kazkokio geresnio pasirinkimo priekiu varomo auto iki 2 litru varikliu ir aitomatu. Buvo galima dar a6 ziureti taciau be 8 tuks euru kainos butu teke prideti dar 4 jog privesti iki normalesnio stovio nes jos cia irgi gerai damustos.

Atleisk Dariau del nesujungtu postu, su tlf tai beveik neimanoma mano dideliems pirstams


Paskutinį kartą redagavo masterkame; 2018-11-14 10:38 val.
masterkame neprisijungęs   Cituoti