View Single Post
Old 2019-11-04, 20:17   #2
LinasP
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-01-13
Pranešimai: 57

LinasP is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arvis203 View Post
Sveiki,
2.2cdi 110kW Susiduriau su problema kai vaziuojant 100km/h variklis pasigauna avarini rezima nuskaicius klaidas ismeta tik P2355 EGR air mass too high buvau servise sake ziuret oro srauto matuokle, ja pakeiciau i nauja bet nepadejo vis tiek ismeta sia klaida su avariniu rezimu. EGRa buvau isemes jis svarus ir laisvai vaiksto. Gal turit kokiu patatimu? Be to kai pasigauna avarini rezima uztenka uzgesint ir vel uzkurt ir masina vel traukia.
Labas, turiu tokį patį MB. Ir turėjau lygiai tokią pat problemą. Ir lygiai taip pat užgesinus variklį ir užvedus, problema laikinai dingdavo.
Problema EGR'e 100%. Kaip patarimas gali atjungti oro srauto matuoklę (išmes check'ą, tačiau neįtakos važiavimui), tuomet EGR irgi neveikia, bus uždarytas. Problemos su avariniu režimu nebus.

Kadangi aš išsivaliau savo oro kolektorių, nusprendžiau jo neteršti, nes daugiau nesikankinsiu su nuėmimu/uždėjimu. Nusipirkau EGR emuliatorių, veikia, traukia, saugau variklį nuo suodžių, truputį pateršiu gamtą, bet važiuoju pilnu ne avariniu režimu.

p.s. aš buvau nusipirkęs EGR, bet kaip rašiau pakeičiau sprendimą. Tad jeigu reikia galiu nebrangiai parduot.

LinasP neprisijungęs   Cituoti