View Single Post
Old 2015-04-05, 19:08   #16
kaktusas
 
kaktusas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-25
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 136

kaktusas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Asterix View Post
opa dekui as ieskausi tik mechanikos, kazkaip mazo turio variklis ir dar toks maziukas masiniukas ir automatas visiskai nesiderina.. Dekui uz parasyta informacija.
Klysti kolega, dar ir kaip derinasi šio automobilio automatas ir mažalitražis variklis. Nupirkau žmonai ir ieškojau būtent automato, tai pasaka, o ne važiavimas Trauka pakankama (nors tik 55 kw, nes A160CDI).
Siūlyčiau dairytis tik į tuos modelius, kurie ėjo nuo 2001 m., tai yra atnaujinti modeliai. Nes aš iš pradžių dairiausi į senesnius, bet labai nusivyliau nes visi buvo ne surūdiję, bet tikrąja to žodžio prasme supuvę. Tada pradėjau dairytis į šiuos atnaujintus modeliukus, tai pakankamai švarūs jų kėbulai. Dėl to ir apsistojau prie tokio. Dabar žmona važinėja, kartais aš pavaikau jį paėmęs ir viskas gerai.
Keičiau purkštukų varines tarpines, vieno purkštuko lūžusią detalę, nes purkštukas nedirbo, generatoriaus diržo įtempėjus ir diržą, nes buvo užstrigęs vienas guoliukas. Keitimui reikia kantrybės, bet viskas yra padaroma ir gan nesunkiai. Aišku vietos kaip ir mažoka, bet mano manymu, kaip tokiai mažai mašinytei, viskas ten pakankamai gerai išmąstyta.

__________________
MB C270CDI 2001m.
MB A160CDI 2002m.
kaktusas neprisijungęs   Cituoti