View Single Post
Old 2015-10-20, 17:28   #1
Evaldas S
 
Evaldas S's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-20
Pranešimai: 11

Evaldas S is on a distinguished road



Standartinis Keli smulkūs klausimai

Sveiki visi,turiu keletą smulkių klausimų,jei nesunku gal kas nepasivargintų padėti.
Taigi visų pirma man įdomu kas galėjo nutikti mano galiniam langui,nes nustojo darinėtis,viskas veikė,pabandžiau kaip su pulteliu atsidaro ir užsidaro langai,ir po uždarymo galinis vairuotojo puses langas nesidarinėja nei su vienu mygtuku,tiesa mygtukas kuris yra ant durų nešviečia,gal tai kąnors reiškia.
Toliau nežinau ar kas esate susidūrę praktikoje,bet ar galima dėti ksenonus į priešrūkinius? tech apžiūroje sakė kad galiu taip padaryt,bet klausimas ar sunku,ir ar verta? ksenonai originalūs iš merso lempų W210.
Ir klausimas kame gali būti bėda,auto prabėgusi 800 tūkstančius,kuriasi tiek šilta tiek šalta puikiai,traukia be problemų,nemeta jokio juodo dūmo,tepalų nevalgo,skysčiai vietoje,užkūrus meta baltą dūmą,kvapas nei tepalo nei kuro..žiemą buvo užkurta ir prie šalčio iš pirmo karto be problemų,bet šaltas variklis kas puse min susipurto ir toliau tolygiai dirba,kai kasdien važinejama,jokio balto dūmo nelieka,beje kuro sąnaudos 10 litrų,kiek į kalną tiek pat į pakalnę ryja,ar tai normalu? variklis 3.0 turbodiesel om606.
Ačiū tiems kas skirs laiko bent kiek mane suprotinti.Atsiprašau kad tiek prirašiau gal reikėjo atskirų temų.

Evaldas S neprisijungęs   Cituoti