View Single Post
Old 2009-05-16, 12:20   #1
kamane
 
kamane's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3

kamane is on a distinguished road



Standartinis W203 Nesikuria automobilis! (2002m, automatas, dyzelis)

Sveiki visi!
na dabar parasysiu cia savo istorija, tai juoksites turbut, nes esu mergina o jus turbut puikiai zinot kaip moterys viska gerai supranta apie automobilius
Zodziu turiu masinyte jau metus laiko ir iki siol neturejau jokiu rimtu problemu. Bet va pries pora savaiteliu isvaziavau ilsetis i kita mieta ir ka jus manot? atejus ryte nebeuzkuriu masinos... siaubas kazkoks.. krapstesi ten tokie vyrai prie jos ir vienam pavyko ja uzvesti. Parvaziavau namo tai iskart nuvariau paziuret signalizacija (pas ta dede kur man ja dejo), galvojau kazkas blokuojasi gal...viska paziurejo, pakeite blokus naujus ir paleido mane. Bet taip ir pasake, kad nemano, kad problema buvo del to.. Na ir aisku po poros dienu vel tas pats..Tada nuvariau ja i servisa. Atkilo diagnostika ir pasake, kad kompas meta mobilaizerio klaida...
Tai va dabar ir sakykit, gal zinot ka tai reiskia ir ka man dabar daryti? pas kokius meistrus ja varyti...? siaip esu is Kauno. Gal jau kazkam taip yra buve? kiek visa tai gali kainuoti?
noriu kuo greiciau susitvarkyt viska, nes uzkniso taip speliot kada uzvesiu..beje is kokio 4 ar 5 karto buna uzvedu, bet tai pavyksta padaryti tik mynkant gaza iki galo, o kai automatas tai taip niekada nereikejo daryt..starteris suka... zodziu baisu..
VYRAI, GELBEKIT!!!!!
is ankto dekoju!

__________________
MB: C220 2002m.
kamane neprisijungęs