Tema: armins w166
View Single Post
Old 2018-12-26, 11:03   #62
BETMENAS
 
BETMENAS's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-06
Pranešimai: 267

BETMENAS is on a distinguished road



Standartinis

Tiek Vimota tiek Startline tragedija, i klienta žiūri kaip į skudura. Jeigu neatvežei ten kokio 911 turbo tai niekas tavo techninio stovio net nežiūrės. Startline vapšie tokius pinigus kraunasi kasdien , klientams net kambariuko neturi su kavos aparatu, stovek lauke prie garazo puse dienos arba restorane sėdėk kaip durnelis, specialiai tempia laika gal dėl to kad žmogus galvuotu jog ten jie dirba kažka ir dėl to kainuoja nesamones, nors mano atvėju ten max valanda. Atsakomybes 0 vežiau Daily 16 metu del egr. Tai teko is Klp du sykius parvažiuoti, bande vis prikaisiuoti kad netvarkinga technika ir čia ne jų programinė bėda (lengviausiais atmazas) nors ta mašina beveik nuo 0 važinėju pats. Išoperavo cheko neišjungia sakė važiuoti į atstovybe atvažiuoju į atstovybe sako mes tau nebent galim atgal viska sukrauti o ne išjungti, nuvežiau pas konkurentus ir damušo bet jau neturėjau nervu eiti atsimušinėti pinigus. Klounu klounai net saskaitos firmai neišrašo aš neisivaizduoju kaip ju ten dar valdžia neužbanino bet čia jau ne mano reikalas.


P.s mersas labai gražus , linksmų švenčių

__________________
ex. BMW 535 E60 (06) ex. MB S350 W221 (11) Dabar: BMW 750 (13) 450HP
BETMENAS neprisijungęs   Cituoti