View Single Post
Old 2009-09-28, 12:00   #32
jonukas2
 
jonukas2's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-04-19
Gyvenamoji Vieta: klaipeda skuodas
Pranešimai: 177

jonukas2 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę jonukas2 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
2 kartus ???? nu geras... ot sekasi...
mane i savaite du kartus sustabdo cia vienas toks rajoninis ekipazas kuris pastoviai mane kerta ant patikrinimo tai tiesiai sviesiai pasakes "stabdysiu tave tol kol rasiu uz ka nubaust"
as kai nupirkau kupa tai mane per diena stabdydavo po 3 kartus jau zadejau parduot masina o saknys tame kad pries mane ji turejo renginiu vadovas toks pacanas tai vazinejo su raudonais numereis be teh ir draudimo tai ji visi mientai pazinojo,stabdydavo o jis jiems pakvietimu i rengini duoda ir paleidzia. tai kol visi ekipazai manes neperstabde po 2 kartus tol neapsiramino. dabar jau ramai vazinet galiu nors tas c124 modelis labai krenta i akis tiems agurkams paskutine bauda sumokejau 400lt tai pries balta lenta nusove vazavau 100 tai sako gyvenvete jug , sakau pries zenkla nusovei o ten galima buvo vaziuoti 90 tai niekaip nejo su juo susikalbeti tai sakau skusiu tave kad klaidingai matavai greiti o jis jau buvo praneses per racija tai numete greiti iki 85 ir israse 400lt bauda kuriadar turejau vaziuoti i kita miesta susimoketi dar visa diena kelionei + kuras
nekenciu as policijos agurkai jie nezones

__________________
c124 2.3
jonukas2 neprisijungęs   Cituoti