View Single Post
Old 2020-03-24, 10:58   #28715
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
Vanix,

Likau abstulbes. Nors mano pasauleziura ir siaura taciau esu girdejes viena sentencija - ,,Ordnung ist ordnung".
nzn ka tu ten girdejas, bet filtuok bazara kita karta, man net liezuvis neapsiverstu taip parasyt, kad kazko ten geriau nebutu is viso, del to, kad jo skonis nesutampa su tavo. Perdedat ryskiai

Citata:
Pradžioje rašė E.v.a.l.d.a.s View Post
Tiek šiame forume, tiek aplamai dauguma kas važinėja su yra nusistatymas - kad mersui nieko padaryt negalima. Neduok Dieve sužeminsi, uždėsi lip'ą ar kažką... Gi mersas ne ta mašina. Ne bmw ir tt Aš dėl to nieko ir nekeliu čia. Čia labai jau standartų gerbėjai
kam tau kelt cia kazka? Forume sedi ~10 vyru vidutinio amziaus, daugelis "perekupiskai" i masinas ziuri, ko tu lauki is ju? Palaikymo kazkokio? Baik tu
Prisimenu kiek kartu jau buvo, ateina naujokas i foruma, pristato savo masina toks visas ant pozytivo, o po to ateina koks visad nepatenkintas gyvenimu Hunter is isjuokia ar tai prisiknisa prie kazko tai tai tam naujokui iskart ir dingsta visas noras kazka rasyt. Taip buvo DAUG kartu. Mires sitas forumas yra, uzeinu is iprocio cia tiesiog.

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo Darius; 2020-03-24 17:56 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti