Tema: Aktualijos
View Single Post
Old 2017-02-03, 12:56   #122
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Juodulys View Post
Dažniausiai skundai ir verksmai girdisi iš žmonių, kurie bijo ir nenori rizikos, atsakomybės ir pastangų dėjimo. Pagrindinis leitmotyvas - duokit darbą/stalą/kompą/įrankį ir aš rašysiu/kasiu/suksiu. Bet ne daugiau. Ir mokėkit. Mokėkit tiek, kad man kokių 25-ių metų būtų 7 iPhone, kokių 4 metų senumo MB ir kotedžas kokiam priemiesty.
Kiekvienas kuris turi ambicijų nesivaiko tokios "sėkmės". Verslininkai ir aukšto lygio samdomi darbuotojai visai kitaip galvoja, nebijo rizikuoti, investuoti savo pinigus, imtis darbo be garantijų kad bus atlyginimas arba pelnas. Ir niekas nelinksniuoja tų visų atvejų, kai rizika nepaiteisina, kaip investicija prarandama, kai dirbi metus ir finale lieka skolos. Mato tik tuos, kurių darbas atsipirko ir jie uždirbo. Ir tada tiesiasi nagai iš visų pusių - dalinkis, mokėk, ir mes norim oriai gyventi ( pati šlykščiausia sąvoka iš mano girdėtų). Visi kurie verti didelės algos - tie ją ir gauna. Jeigu jūs negaunate - jūs jos nevertas. Kelkite kvalifikaciją, ieškokite kitos vietos kur jus vertins, kurkite savo verslą, dar ką nors sugalvokite.
Ir iškart atsakant į klausimus - ne, tėvai nei giminės man nieko nepaliko, teko viską pačiam užsidirbti. Iš pradžių darbe ( kurio niekada neieškojau, o darbdaviai manes ieškojo), paskui savo versle ( ne, nenupyzdinau idėjos ir klientų iš darbo, pradėjau visiškai kitokioje srityje).
trukt uz vadziu vel is pradziu.... kalba eina ne apie turtuolio gyvenima, o apie paprasta padoru gyvenima kurio nusipelne visi dorai dirbantys, bet deja musuose taip gyvena tik tie kurie sukasi, verciasi per galva

Darinis neprisijungęs   Cituoti