View Single Post
Old 2011-12-28, 02:09   #9
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Ka tas casko, francize 300, tiek pat kiek dalis gal kainuos. As nesiskundziu tukstanciais uz benza moket, ar uz eksploatuojamas dalis. Masina aplupa paciam centre. gedimino pr arba vokieciu gatvej. pvz porsche dar neikart nieko nera nulupe, pavoge ar panasiai. Jei kazkas suluzta, paimi ir pasikeiti ta dali, o ne 10000 kitu daliu kartu.
Kaip kad man buvo, itare, kad matuokle kazkokia reikia keist del abc, tai visa voztuvyna pagal mb reikia keist uz tukstancius. Pvz langus valdo 15 bloku, kuriu kitose masinose net nera.
Pvz su aparatura garso. Pas mane bose, suknisti sviesolaidiniai laidai. Tikrai nera reikalo tokius laidus daryt, tokiai aparaturai.
pradeda ikyreti mano masina, kuo toliau, tuo labiau mastau apie lexus Ls. Gal ne tokios grazios jos, bet bent tokiu nesamoniu nebuna.
pvz ziurint kaip padarytas sitas stopas, yra apgailetina, nes kaip suprantu, jis nesiardo. isimt nesulauzius yra neimanoma, o perkant dali reikia pirkt ir visa led plokstele, vezt i servisa, laukt belekiek ir moket kosmosa uz pakeitima...

  Cituoti