Tema: Laikrodžiai
View Single Post
Old 2018-11-23, 11:50   #224
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
viskas, Artūrai, baigta mūsų draugystė!

Tu neužsimiršk, tavo dar pora detalių važiuoja pas mane

Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
O mane pvz atvirsciai, stebina, kaip zmonem €1500 uz rageli yra normalu, o ~€2000 uz laikrodi yra kosmosas. Nusipirkes Speedmaster, bent jau neturesi uz metu jo keisti i Speedmaster S, kad islikt madingu
Tai kad keisti nėra taip brangu kaip su tais laikrodžiais, nes tu dar parduodi seną ir atgauni dalį pinigų, o čia reikia gi pirkt dar ir dar į kolekcija, nes su vienu tai kaimietis ne mažoras

Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
Bet ka is esmes gali brangus telefonas lyginant su pigiu? Visi cia mes yprate, kad telefonai po €250-€300 skirti tik vaikam ir seneliam, bet reliai, tai visas funkcijas jie turi ir veikia uztektinai greitai, kad neerzintu kasdieniniam gyvenime. Aisku maloniau gal veikia tie brangus modeliai, nu bet tas brangumas irgi labiau issivercia, kad tas ragelis yra aksesuaras, nei butinybe.
Visiškai pritariu, bet aš perkuosi visada tik naujausius modelius, dėl vienos priežasties, aš jų nekeičiu tik dėl to kad pasirodo naujesnis. Dabar pasmane 7 samsung, kuris kai pirkau dar buvo naujovė. Nežinau kodėl jį man reiktu keisti, nes jis pilnai ir nepriekaištingai atlieka visas savo funkcijas. Gal jau reiktu, nes jau kiek pabodes. Tai jei tada būčiau pirkes dar senesnį modelį, tai šiandien jau jis atrodytu kiek senokas

Artunas neprisijungęs   Cituoti