Tema: KlaidoV W211
View Single Post
Old 2018-07-28, 15:44   #228
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Toliau seke tokie darbai, uzsisakiau visas vidines plastmases "griaucius" susidejau, nuveziau zmogui kuris lituoja tvarko bamperius ir pan, kad tuos paikiklius prilituotu ir pan.. kad nereiketu zaisti su klijais
Toliau, kadangi turejau vaziuoti i palanga paatostogauti, tai nuvaziuota i serviza, pakeista gan nemazai vaziuokles daliu. Pilnai tvarkinga dabar, taip pat padarytas suvedimas, nes po dropo nebuvo, ko pasekoje griauze padanga ir vairas stovejo netiesiai
Tooooliau, susipirkau filtrus man firmos, taip pat labai norejau isbandyti Xado tepalus, tai nusipirkau ir juos, 5w40.. seniau pildavau 5w30, bet pasitariau su draugais, kad pilnai uztenka tokiu, zinoma atsizvelkta i mb specifikacija. Nezinau ar tai tikrai tiesa, ar pats prisigalvoju, bet pagal mane variklio darbas tikrai pagrazejo
Toooliau, grizus is Palangos, pastebejau, kad varva antifryzas pro pompa (pompa keista pries 3 metus), tai naa kaaa, uzsisakiau tokia pat pompa kokia dejau pries tai, tuo paciu tuos vadinamus "parazitinius" guoliukus, itempeja ir dirza tiesa dar buvau pamirses kad pries visa sita, pasikeiciau ir ausinimo skyscio bakeli, kadangi nuo senumo buvo atsiradusi skylute, pro kuria vis varvejo.
Tai tiek siam kartui.
Tolimesni darbai laukia, tai nudazyti bamperi, uzsideti ji ir nusipirkti fl groteles su distroniku

KlaidasV neprisijungęs   Cituoti