View Single Post
Old 2010-03-06, 08:49   #13
Krezas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-27
Pranešimai: 5

Krezas is on a distinguished road



Standartinis

O kaip su dalim reikalai serijai W124, vis gi jau virš 20 metų tai serijai. Ar kam nors sugedus nereikės ieškoti mėnesį detalės kokios? Nors aš labai mėgstu didelius automobilius, bet mieste dabar norėčiau mažesnio automobilio, nes dažnai tenka spraustis per tarpus kai iš abiėjų pusių po kelis cm likę. Ir šiaip parkuojant auto mažiau laiko sugaištama kol randi vietos "laivui" prišvartuoti. Bet tas W202 manau būtų pats tas.
Man truputį keistą kai žmonės kalba apie W123 kaip norimą. Norimą kokiu tikslu? Kaip trečią automobilį, kuris stovės garaže, kaip MB klasika ir bijant kad daugiau neparūdytų išvažiuoti vasara prie ežeriuko? Ar jūs su tuo w123 ir kiekvieną dieną į darbą - iš darbo, darbo metu planuojat važinėti?
Kalba eina apie vieną, senstelėjusį ir praktišką MB miesto sąlygomis. Laikant auto kieme, kur nulupinėja moldingus, nuima bamperius (pavoge man kartą pvz E34 priekinį bamperį per naktį) nubraižo, nuspardo veidrodžius girti ir pan. Ir toliau eina klausimas, kad pigiau ir greičiau eitų atstatyti auto normalų stovį.

Krezas neprisijungęs   Cituoti