View Single Post
Old 2015-12-24, 15:23   #16
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
na priklausomai kiek kainuos variklio restauravimas. as pvz naujo motoro niekada nedeciau uz 2-3 stukas euru, gi ten sutvarkyti nera sunku, tai geriau motora ant daliu paleisk, gal greiciau islys pinigai.



na x5 160kw cipuotae turi 190kw turbut, tai jei geriau vaziuoja cls'as tai gal as tada ant laovno uzlipau, nes man trauka pasirode bukesne nei dyzelinio 3,2cdi

tiesa vistiek neuspratau kam tau ta pusle restauruoti juk benzininiam modeliui be sukimo momento ta pusle ir po 300k km retu atveju gali sugesti, o restauruotas daiktas yra restauruotas, tikrai nedirbs kaip originalus.
paklausa didelė tų 3,5, man jis atsistotų apie 1800 +-, įdomu per kiek laiko išeitų.

o 3,2cdi ir 350 trauka identiška, netgi benzininis 0,1s greitesnis iki 100

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Rafi. Nepazysi tu yamato. Jis pedantas iki kaulu smegenu. Daro daro sukisa kruva pinigu ir parduoda. Taip bus ir su situo pamatysit iki rudens netrauks jis su situo bananu viliuka nusipirko, kiek € sukiso vazinesiu sako kokius metus, o gal net 2 kiek pratrauke kokius 8 menesius
viliuko kitokia situacija - nusimatė, kad dėžė į pabaigą, todėl labai norėjau parduot šiuo atveju liko šiek tiek pliuso, o tai yra visokeriopai geriau, nei bet koks minusas

su šituo irgi taip bus susitvarkau, iš karto po registracijos dėsiu į interį už gan nemenką sumą ir važinėsiu, bevažinėjant gal net ir parduočiau ) aš kažkaip nelinkęs važinėt su mašina kaip tėvas - 9-10 metų, kai mašinos vertė per tą laiką praranda daugiau nei 60% jos vertės...

ai o su viliuku pratraukiau 10 mėn

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti