Tema: Motociklai
View Single Post
Old 2012-05-03, 10:05   #27
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Alkapone View Post
as vienas is tu kurie sako, kad britva ne motociklas. jau pora metu vairuoju yamaha drag star, turim saika 18 motociklu tai kai isvaziuoji i gatve tj sakes, visas demesis i mus, masinos i saligatvius stoja, kad praleist, o mes niekad mieste daugiau leistino nevaziuojam, taip pat autostradoj ar kokiuose rajoniniuose keliuose, nors su mumis yra ir harlis perdarytas su 142kw ir tik 185 kg.
Taip nuskambejo,kad jai motus paverstumem masinom tai britvos butu kokios brabus ar amg,o ciopai s klases ar is prabangesniu ir patogesniu auto ir ju savininkai teigtu kad amg ir brabus ne masinos.
Idomu idomu-o tai kas tada ta britva? Mano manymu britva yra puikus motociklas jaunimui,ciopai,harlei ir kiti tos klases motai yra siknabirbes jau susitupejusiems ir vyresnio amziaus zmonems-todel mano britva yra paskutinis mano sportinis motas.manau po metu ar kitu keisiu i kazka patogesnio-per senas as jau savo kavamalei reikia kazko patogesnio.
Issakysiu nuomone grynai is savo varpines-pirkti mota mano manymu reiketu ne ankaciau kokiu 25metu turink-nuo to amziaus ir koses galvoj biski daugiau yra ir atsakomybes.sneku is savo patirties atsimenu kai tik teises issilaikiau tai buvau keliu erelis ir t.t. Ne viena drauga teko palaidoti,ne vienas susizalojo tarp ju ir as kelis kartus vos sprando nenusisukau,ne viena ir ne du luzius apturejau.dabar gi vazineju daug atsakingiau,nebedarau tokiu kvailysciu kaip darydavau anksciau,na ir t.t.

lisas neprisijungęs   Cituoti