View Single Post
Old 2012-01-17, 09:48   #19
mb1
 
mb1's Avatar
 
Statusas: Administrator
Užsiregistravo: 2007-10-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

mb1 has disabled reputation



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SE500 View Post
Taip, Vilniuje virš 20 (22-25), trasoje 10-12l/100km. Gražus SEL, o veliūras juodas? Vidaus foto būtų įdomu labai pamatyt. Dėl grotelių, tai aš savo MB keičiau blizgučius visus, nes vertikus buvo sulankstytas o horizontalūs praradę blizgesį, bet labai brangiai gavosi man jie iš Silberauto, apie 350Lt. Plius dar Mercedes-Benz herbo varžtas lūžo atsukant, teko pirkti ir jį.
Attachment 7185

Attachment 7186
Aha veliuras juodas, grazus toks rastas, nenutryntas, imesiu kada foto. Man tai teks visas groteles keisti, matyt kazkur su jom buvo atsiremes, nes virsus kur zenklas ilenkta ir taip is priekio truputi lenktos, plius ta vertikali juosta per viduri, nu nzn, gal plaktuku tiesinta ar kas ten daryta, bet visa sudrapalinta, tai manau geriausia pakeist visai kitom. Klausinejausi, sake apie 200 litu. Vakar idomumo delei pasukau i sibleri, na galvoju bus kokie 400-700 lt, naujos groteles beveik 2k litu blizguciai galinio buferio po ~370 o vidurys ar tai 400 lt, tiksliai nepasakysiu, zodziu buferio apdaila gautusi virs tukstancio

Galvoju gal man tuos krastelius atrestauruot ir chromuot arba nikeliuot, gal pigiau gautusi, kiek ten ju teyra

__________________
mb1 neprisijungęs