View Single Post
Old 2012-05-01, 08:01   #12
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dreigas View Post
Na esme tokia, kad vienas zmogus man yra skoloi ir pas ji kaip tik stovi toks modelis, uz viena paslauga nuleido kaina, tai realiai praso 15.5k.lt Pats pirko pries metus laiko, susitvarke kaip sau, atstojo ta masina antra tiek jam, bet jis jos praktiskai nenaudojo del man zinomu priezasciu (ne auto kalta), dabar ji prastovejo visiskai nejudinta 4men lauko salygomis(Prie mano akiu uzkure, bet buvo toks keistas variklio trukciojimas pagazuojant, bet prasidirbo), atrodo visai patraukliai, neskaitant smulkmenu ir nuo akmenuku atsokusiu dazu (vietomis vos vos, minimaliai rudeles matosi tose vietose).
Na aš pradžiai ieškojau keturakio. Svarbiausia žiūrėk kad su rudim nebūtų bėdų, nes jei kas važiuoklėj bilda tai pakeitei ir pamiršai, bet jei jau rudoji užpuolė tai manau modelį reikia pamiršti, nes jei užsiimsi tvarkyt, tai žiūrėk dar ir reikės po to perdažinėt, o tas ne pigiai kainuoja.
Na tavo suma didesnė nei aš galvojau mašinai skirti, gal dėl to ir neradau normalaus keturakio kuris mano poreikius išpildytų
Nepagailėk kelių šimtų lt, patikrink servise, tegul pakelia, svarbu kad dugnas būtų be rūdžių. Jei duslintuvas rudas - kaina numuši, nes ta visą pakeisti į geros kokybės kainuos apie 800-900lt.

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti