View Single Post
Old 2016-06-12, 15:10   #11
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Fanax View Post
Tema laisvalaikiui

Kaip? kada? ir kokiomis aplynkybėmis? susigalvojote savąjį slapyvardį Mb1 forume (ir, galbūt, kituose forumuose)?

Aš asmeniškai originaliai turėjau būt M@N@X (arba Manax) (ir kažkiek laiko buvau), bet 2002m bandžiau užsiregistruot žaidime Runescape Manax nicką, bet jau kažkas buvo užregistravęs. Todėl, kažkaip patapau Fanax, neatsimenu jau tiksliai, galbūt tik vienas tokio pobūdžio nickas dar buvo laisvas. Nuo to laiko, biški po biški, kai Runescape buvo ant bangos, visi draugai ir interneto draugai vadindavo nebevardu, o nicku. Draugai, kviesdami į kiemą prie dūrų, mano mamai sakydavo pakviesti, ne Edviną, o Fanaxą . Buvo ir tokių kuriozų, kuomet mano vardo, net nežinodavo, visais laikais vadindavo slapyvardžiu. Atsimenu, kažkas bandydamas kildinti iš kur mano nickas, išvartė, galbūt ir dviejų žodžių Fun Axe - linksmasis kirvis
Labas. Taip ir maniau, kad cia tu is RS. Buvai LF clane is kurio as buvau ismestas del neaisku kokiu priezasciu. As buvau vienas labiausiai nemegstamu lt runescape personu, nickas Rimg

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti