View Single Post
Old 2018-02-24, 23:21   #90
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mercedinis View Post
as pats nekasu nes esu bednas, bet tikiu kad sita valiuta tures savo vieta rinkoje, kas stebi informacija, ir kasa, pritars ir visados bus tu kurie pasieps
Nu jomajo, kaip jum gali į galvą lysti toks mėšlas, kad kiekvienas kaimietis ar nieko nepasiekes vadybinkėlis gali turėt pinigų darimo mašiną kažkur numesta po stalu, garaže, ar tvarte? Ar bent suvokiat kas yra pinigai, kodėl jie turi vertę, ir kas už to stovi? O stovi auksas, kitos vertybės, ir galu gale valstybinis garantas. Kuris ir nėra toks labai jau tvirtas.
Ar jūs nežinot (tikiu kiti negali nežinot nes per jauni) kas ištiko rublį, veliau mūsų vagnorkes ir dar begalę valiutų, kai jas spausdino valstybė kad užkišt biudžeto skyles? Anksčiau ar veliau tokių pinigų kaina tampa mažesnė už popierių ant kurių ji spausdinama.
Aš suprasčiau, jai tas kriptovalitas pradėtu leisti valstybės, bet jūs tikrai jų tuomet nepasigaminsit su savo transformatoriais. Kas dabar stovi už šito mėšlo? Kas palaiko jų verte? Mano numone tai keleta rimtų finansiniu grupuočių, ir avinų banda (aka mano spoguotų profkės grupiokų)

Jo, kažkas iš to padarė didelius pinigus, ar jūs ir tai padarysit? Nu nežinau....

Artunas neprisijungęs   Cituoti