Tema: armins w166
View Single Post
Old 2018-12-25, 21:26   #56
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armins View Post
Jeigu teisingai suprantu, tai EGR ir Adblue sistemu pasalinimas maziausiai kenksmingas aplinkai? Kenksmingiausios kietosios daleles, kurias sulaiko DPF?
Bet kazkur skaiciau, kad per DPF regeneracija (kad ir tvarkinga viskas) labai sukyla temperatura paciam variklyje ir tai kenkia visam ismetimui, iskaitant ir turbina, be to i karteri patenka dyzelis. Tiesa?
Jaigu labai isigilinus tai chemikai mane apspjauditu negyvai uz mano toki issireiskima. Teisingai supratai, bet pasikartosiu cia grynai mano nuomone, zinoma ji turi dideli BET.
Del kenkimo ismetimui tikrai netavajai auto, tu nebeturi viduje apdirbto kolektoriaus ir ismetimas pilnai vieno metalo.
Kad turbina estu nelabai sutinku, jos ir taip gauna pastovu karsti, pavogiau gaunasi ten kur atsiranda ismetimo stabdymas tai katalizatorius ir poto dpf. Tiesa vienas be kito irgi negali dirbti.
Taip i karteri patenka nesudeges kuras, cia del dvieju bedu, per dazna regeneracija dazniau 200-300km, variklio susidevejimas.
Variklio temperaturos sukilimas daznai neteisingai traktuojamas, ji kaip tik laikoma zemesne. Netgi variklio darbas pasidaro dailesnis, nes naudoja pries ir po degimini papildoma ipurskima.

vampyras neprisijungęs   Cituoti