View Single Post
Old 2009-04-10, 14:52   #15
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

dekui kleckas nu as zinoma kad nenoriu isleisti bereikalingu pinigu, jei yra 5 kart pigesne alternatyva bei as nesu melomanas ir man nera reikalinga itin detalus garsas, zinoma butu gerai, bet kad jis nera labai detalus as galiu ir nesuprasti beje man didziulis garsas nereikalingas irgi, nes labai garsiai irgi klausausi retai, svarbiausia kad nors kiek daugiau pagarsinus nepradetu plerpti man, kas daznai buna 20 metu senumo masinu originaliu komponentu bruozas supranti ka noriu pasakyti o tavo patarimais prizadu pasinaudoti, ir jei ko nezinosiu tai paklausiu dar
juolab kad tavo pasiulytam linke yra elektronine parduotuve kurios man siuo metu pradeda labai patikti nes nereikia vaziuoti pvz i kauna ir plavineti puse dienos kad kazka nusipirkti viskas paskutiniu metu vaziuoja pas mane i namus net kilimeliai atvaziavo

beje gal koki komentara gali kaip papildomai pajungti piscialkas be stiprintuvo, yra tik 4 isejimai is fyskes garsiakalbiam, o reikia pajungti +2 piscialkas, tai kaip jungti?
as pagalvojau, kad gal cia nuo fiskes priklauso - sita su isejimais 4 garsiakalbiams, o pvz bmw gi be problemu jungiasi 6 standartiskai, tai gal kita fiske nusipirkti su isejimais 6, ar as painioju cia viesus ir privacius interesus?

__________________
1989 300ce

Paskutinį kartą redagavo Mukshas; 2009-04-10 16:38 val.
Mukshas neprisijungęs   Cituoti