View Single Post
Old 2010-04-07, 18:47   #3
KanDI
 
KanDI's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 295

KanDI is on a distinguished road



Standartinis

Nu va siandien buvau pas vietini cia kuris turi Star diagnostika. Jis pasiziurejo ir pasake kad ta sklende pas mane eletronine ir ji yra gera nes tipo darinejasi kai paziurejo, tada pasake kad gali buti nuo kito daviklio kokio gauna signala bloga. Idejom nauja oro matuokle nieko nepasikeite, tada jis paziurejo kad turbinos lygtai iseinamas slegis turi buti 800 su trupuciu o sukyla tik 600 su trupuciu. Ir pasake kad pirmadieni jam masina palikti ir ziures. Bet tada gryztant namo dar idomiau pasidare, visai vos vaziuoja ir dumu juodu nerealiai meta, sustoji pragazuoji vietoj nerealiai dumu juodu poto vel vaziuoja ir po kiek laiko vel ir dar blogiau ir jei neuzgesini tai apsukos tik 2500 max kila, uzgesini vel duoda apsuku bet tik viena karta...
Ar gali buti kad cia ragai turbinai? Dar vienas lietuvis cia sako man paziureti i turbinos (turbut sparnuote vandintusi) ar kliba tai paziurejau siaip kliba bet labai nesmarkiai ir ten tepalu biski atsirado.. prisegu nuotraukas kur ten tas kliba... Dekui uz pagalba (tikrai reikia )
Attached Images
File Type: jpg SP_A0210.jpg (145.5 KB, 77 views)

KanDI neprisijungęs   Cituoti