View Single Post
Old 2017-02-07, 16:09   #51793
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BETMENAS View Post
Tą ir turėjau omenyje, nesvarbu ką pasakoja pirikūpai išvis juokinga su tais "pakeisti tepalai" čia taspats kaip "sėdi ir važiuoji" o ištikro koks prancūzas, toks pat važinėtojas kaip tu tepalų nekeitęs nuo garantijos pabaigos poto ir būna ašarų pakalnės Lietuvoj kokie h**ovi motorai , kodėl pirkai su tokiu nepatikimu varikliu? Pas mane apskritai tiek į mikroautobusus tiek į lengvasias auto keičiami tepalai ne iš brangiausių, o geriau 10-13k tarpe. Netikiu jokiom longlife tepalų pasakom.

* Su tais tepalais "kas čia atsitiks" puikų gyvenimo pavyzdi turiu, su kolega ėmėm sprinterius 315 iš bankrutavusios įmonės abu po 7k buvo bėge. Tai iš pradžių ir mane durnu laikė ką tu neturi veikti kad kas autobusui kas 10k keiti tepalus jisai 30 - 40 k bet pirko brangesnius. Rezultatas : Kolega 110k užvėlė indėklus. Suremontavo 180k kaput motorui. Maniškis nuredėjo 200k tada irgi indeklai, bet esmė aiški.
Labai plati tema bet naujom masinom visi gamintojai ir servizai nustato 20-30 tuk.keitimo termina..mano manymu tai daroma specaliai kad variklis mirtu ties 100 tuk..aisku cia galetu paslaptys vampyras isduoti

Musu imonei Doblo..keitimas kas 10 tuk..visi pravare jau virs 150 tuk be problemu..tie kurie aptarnauti buvo kas 30 tuk...ilgiausiai pravaziavo 150 tuk..visi mirsdavo ties 110-130..tuk

Markko neprisijungęs   Cituoti