View Single Post
Old 2010-11-29, 17:00   #20
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

kai gyvenau lietuvoj,tai turejau bmw7 ir buvo padujintas,tai galiu pasakyti nei kiek nesigailejau.kai buvo ant bendzo tik tai kazkaip ir ne tiek vazinedavau ir litu biski trukdavo ir gaila budavo,kai susidejau dujas tai galima sakyti siuksles net su masina varydavau ismesti.vaziuoji pigiai ir tiek.na zinoma varikli reikia priziureti.tai darbas buvo mano geras lietuvoj ir turedavau marias laisvo laiko,tai masina krapstydavau beveik kas diena-nuo variklio galejai valgyti-nesakau kad purvo nebuvo,bet dulkeles net nespedavo nusesti-plaudavau kas antra diena zodziu svaigdavau,bet auto tarnavo puikiai ir nesioziuodavo,buvau galva pakeites ir milijona kitu detaliu,bet buvau patenkintas.galva keiciau ne del duju-perkaitusi buvo.ech su nuostalgija atsimenu tuos laikus kai vos isgirdes koki garseli masinoj galedavau ir paskersdavau masina skersai ir isilgai,tam buvo ir laiko ir salygu ir visi kokie tik reikalingi tam darbuj irankiai ir svarkes ir rezakai ir stakles ir velnias zino ko dar.vietoj keltuvo naudodavau pakrautuva,beri laikai buvo-tik dabar ta imone prie bankroto ribos-labai gaila

lisas neprisijungęs   Cituoti