View Single Post
Old 2010-07-19, 15:46   #29
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

nujaučiau kad būsiu užmėtytas akmenimis dėl to video parodymo ir siūlymo daryti 0,00, nes nei vienas mėgstantis važinėti išgėręs man nepritars.
Neturi galvos ant pečių - vaikščiok pėsčiomis.
Gerai kad šį kolegą kur sustabdė policininkai sustabdė laiku, o jei jis su tom savo 0,49 būtų padaręs įskaitinę avariją? Jei būtų užmušęs vaiką? Ką tada įrodinėtų teisme? Sakytų kad buvo mirtinas reikalas važiuoti?
Neužjaučiu nei vieno kur sėdasi lengvabūdiškai prie vairo išgėrę. netgi aš pats kai matau kai jaunimas prie ežero ar kokios kūdros prigeria ir sėdasi už vairo tai nepatingiu apie juos pranešti kur reikia. Ir nebijau to prisipažinti. Galbūt tuo pranešimu kieno nors vaiką išgelbėsiu, nes savo jau prieš 15 metų palaidojau nuo vieno tokio kietuolio lengvabūdiškumo kur važiavo išgėręs ar pachmielnas ir sakė kad buvo mirtinas reikalas jam važiuoti. Aš jam tada būčiau ne tik užpakalį išdaužęs, o galvą norėjau nuplėšti kai nutaisęs nekaltą veidelį ir gavęs teises prieš kelis mėnesius vaidino kelių asą. Teisme dariau viską kad sėdėtų cypėj kiek įmanoma ilgiau ir man dzin į ką pavirto jo gyvenimas.
Visa tai rašau todėl, kad man šita tema palietė labai skaudžią praeitį

Taigi užsitraukdamas čia daugelio nemalonę, linkiu Tautviui pamąstyti apie tai, kad sėsdamas už vairo neši atsakomybę ne tik už save, bet ir už visus aplinkinius. Linkiu lakstant po teismus gerai apie tai pamąstyti ir kuo visa tai baigsis manau kad žinau.

P.S.
Jeigu forumo moderatoriai nuspręs kad aš peržengiau ribą - galite mane braukti iš forumo dalyvių sąrašo, bet aš savo nuomonės apie vairavimą ir alkoholį nekeisiu, nes per 20 metų vairavimo stažo dirbdamas kasdien už vairo prisižiūrėjau jau daugiau nei pakankamai

ldalius neprisijungęs