View Single Post
Old 2019-03-03, 13:21   #26430
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Tau tai atrodo kaip stebuklas? Nupirkt automobili? jei as uz turimus pinigus galiu sumoketi depozita uz busta, nematau reikalo keisti 2013 metu merso i nauja nes viskas su juo gerai. Jei noreciau pasipontuoti nusipirkciau gelika ir finansu man uztektu. Bet prioritetai kiti. Mano atveju jei buciau roberto vietoj geriau padirbciau keliom valandom ilgiau ir uzdirbciau $ negu praleisciau turbut daugiau nei pora simtu valandu paieskoms internete ir nesuskaiciuojamu valandu garaze vargstant prie lavono. As savo laika vertinu kitaip. Jei dirbdamas per valanda gali uzdirbti daugiau nei tvarkydamas savo jegom, renkuosi darba.
O kodel tu reiski savo nuomone? Nes pagal tave tai tam reikia naujo automobilio. Bet deja nei pensijinis ml'as ir dilgeliu spalvos sl'as uz kapeikas nepatraukia naujo auto. Taip, kad nustok kledeti.
Aš reiškiu savo nuomonę, nes palaikau Robertą, o ne Tave. Kas švaisto laiką žaidimams, kas mano požiūriu vyrui turėtų būt gėdinga veikla, o kas kažką daro realiai gyvenime, kažką išmoksta, kažką sužino, galbūt neleidžia finasai naujos auto arba šiaip tai yra hobis, ta veikla žmogui įdomi. Taip, kad pasilaikyk savo neigiamą nuomonę sau, bent jau atrodysi protingesnis

simaso neprisijungęs   Cituoti