View Single Post
Old 2014-05-20, 13:16   #30
edgarys
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-09-03
Gyvenamoji Vieta: vilkaviškis
Pranešimai: 58

edgarys is on a distinguished road



Standartinis

Atsakymas alteroja: manau kad pats supranti kad reikia įvertinti visą mašinos būklę, pradedant nuo kėbulo, salono būklės, iki el. dalies, motoro, dėžės darbo ir t.t. Dar kas man labai svarbu ir nepatinka lt turgaus variantuose, kad neturi automobilis paliktos istorijos: servizo knygos, remonto sąskaitų išrašų, technikinės apžiūros dokumentų. nes bent kiekvienas tvarkingas vokietis tokius dokumentus palieka bardačioke parduodamas auto, bet lietuvai slėpdami auto ridą juos pradangina

Citata:
Pradžioje rašė zumas View Post
Realiai tai tie kilovatai 92 ar 95 man nelabai aktualu, nes nesu is tu kurie laksto svarbu kad butu patikima masina, kad ir senukas mano dideliu bedu nesukelia nors jau 352000 prabeges yra :-) aisku norisi kartais paspaust pedala kai galima :-D tai kaip supratau w203 benzinas ir dyzelis turi tas pacias bedas kas liecia el gedimus, svarbu rasti tik gyva varianta:-)
teisingai supratai, ir jei mažai važiuoji (per metus iki 15000) benzinas nėra blogesnis variantas, tuo labiau kad tvarkingą daug realiau surasti. dyzelį nebent iš belgų ar fra žiūrėk, hansuos tai damušti bus


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2014-05-20 15:20 val.
edgarys neprisijungęs   Cituoti