View Single Post
Old 2013-12-20, 17:42   #102
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
aš deja nedejuoju. Man viskas dzin, nes išeina prasisukt bet kurioj valdžioj ar situacijoj. Todėl niekur ir nebėgu.
O gal nedejuoju nes lietuviško kraujo labai mažai turiu?

Man tik pikta skaityt, kai dauguma rašot, kad rusas blogas, europietis geras. Kiekviename kieme savų šiukšlių yra.
rusas lietuvai nieko gero nedavė, tik viską sušiko. pasižiūrėkit kokia provincijų liaudis, apie kaimą net nekalbu - grynai kaip rusijoj - alkoholis, išprūsimas kritiškas, kultūros nulis, per šventes pastovios muštynės, dirbt nenori. žodžiu tragedijų tragedija. normalioj europos šaly tokių dalykų nėra. tegul ir kokioj vokietijoj, ten pilna bomžų ir žmonės paprasti dar prasčiau nei lietuvoj apsirengę, bet ten gatvėse visi draugiški. paprasti žmonės kartu su bomžais kalbasi, geria. tokioj suomijoj, kaimuose, visos sodybos tvarkingos ir mentalitetas žmonių, kaip pas mus didmiesčiuose gyvenančių. ten jokio skirtumo ar tu iš didmiesčio ar kaimo - visi panašiai mąstantys. pas mus malalietkos prisižiūri brigadų ir pradedaa žulekystes, nereik jiem nei išsilavinimo, nei nieko. poto vos baigę ar nebaigę vidurinės išvažiuoja dirbt juodadarbiais arba vogt, ko pasekoj teršiamas mūsų valstybės vardas. šudina čia tema, nematau net tikslo daugiau kažkam aiškint kas nesupranta. kas dirba, tas ir gyvena. jokio priešiškumo rusijai ar kitom šalim nejaučiu, bet istorija viską pasako.

simaso neprisijungęs