View Single Post
Old 2019-08-06, 16:16   #136
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Ne galios,o logikos man trūksta. I taksa įleisti 5k- man per stipru. Čia juk ne ekskliuzyvinis modelis,kad neskaičiuotum investicijų. Kiekvienam savo,aš beabejo parduociau ir dasidejes investicijų sumą ar truputį daugiau dėl paaukotų nervų,pirkciau norimos spalvos, ir komplektacijos .
Ir kiek tavo manymu logiska yra pardavus prideti, kad pagal tave iseitu kazkas normalaus? Kai pradzioje jis man kainavo 180k kronu. Nu pagal Lietuvio mastyma 10k euro pliuso jau turetu buti kazkas wow... deja gryztam i realybe. Cia uz 30k euro nupirksi 2011 metu cls'a su tuo paciu om651.. o cia tai masina... arba 2012 f10 norint nupirkti kazka malonaus vaziuoti tai yra v8 mb
Va maziausia kaina, kad isivaizduotum esme https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=151657039 prie viso to pridek nesamoningas kuro bei draudimo nuvaziuotiems kilometrams bei keliu mokescius. Tai tiek to as liksiu prie pilko universalo kurio spalva man tikrai labai patinka. O komplektacijai man truko memorio bei vintiliacijos. Iki pilnos laimes noreciau distronico. Bet tai bus automobilyje kuris lauks manes Tevyneje.

O del apmokestinimo tikrai nepasakysiu nes niekad nepitkau naujos nes labai nenoriu tokiu dalyku pirkti su banku.. nors buvau susigundes pirkti Model 3 o Lietuvoje pamacius Skoda Kodiaq labai uzsinorejau. Bet jei Lt VRS komplektacija su max ag kainuoja 40~ tai No ji kainuos 75k


Paskutinį kartą redagavo masterkame; 2019-08-06 16:22 val.
masterkame neprisijungęs   Cituoti