Tema: IT kampelis
View Single Post
Old 2018-03-16, 18:05   #1485
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Peter View Post
Nu jo, zmogus klause del laptopu, bet lyg apie boxus neklause

Tas ROG, tai kaina jo 500-600 eur + vaizdo korta. + Laptopa reik turet atitinkama. Nu nezinau man kazkaip neatrodo cia velgi variantas. su DC ar U procais naudos is to boxo jokios. Tai kazkaip tokiu atveju atrodo realiau tiesiog nusipirkt normalu laptopa siu dienu, o jau po 2-3 metu galvot apie tuos boxus, kai rinka tures zymiai daugiau ka pasiulyt(galbut). Jei nuo 2013 jie atsirade, tai rinka sakyciau gan skurdoka
Mano dabartinis laptopas uz kuri mokejau 1.6 praejus 2 metams yra nerealiai letas mano reikmems, manau ne as vienas toks todel 800~ uz sukomplektuota boxa ir tarkim uz atitinkama laptopa 1k~ yra normalu, ypac kai gali ji upgradinti. Ir velgi CPU zaidimams pats supranti nera prioritetas. GPU->RAM<->SSD-> CPU. As savo nuomones niekam nepersu, bet mano galva tai nera blogas pasirinkimas. Aisku zmones perkantys kompiuterius iki 1k euru to nesupras ir jiems tai nera skirta. Bet netgi perkant kazka iki 1k galima ziureti i perspektyva kurioje atsiranda galimybe modinti ne tik ramus ir hardus. Taip, kad usb-c arba thunderbolt 3.0 yra gera investicija i ateiti.

masterkame neprisijungęs   Cituoti