View Single Post
Old 2014-09-13, 05:21   #10
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NerCiaKo View Post
O su kokiu varikliu ejo hidrauline? Geriau hidrauline? 5 begiu automatine deze kantresne gal uz 7? Realiai lietuvoj 160 visas greitis, ziemos yra, gal 4 matic uz tuospacius litus geriau butu, bet gal is kitos puses itariu pastoviai +3l salerkos bus per ta 4matic ir n mazgu papildomu, kurie gali subirt..? Realu kad motoras, pakaba, deze iki 300 000km dar ten viskas turetu but kaip vokieciai sako "TOP"? Noretusi tikru ~ 220 nupirkt, per du metus ~ 60 000 nuvaziuot ir perdaug nesivelt i didelius remontus, imanoma kazn, ar ne ta modeli tokiu atveju reikia ziureti? Pakaba brangi nes analogu daliu nera? Itariu turetu ten visos realiai dalys resaurutis? O restauraciju kaina malyg nesikandzioja, nieks ten nuvezus neklaus ar nuo s'o ar nuo senos e'skes Cia dalyvis uzmojo apie sanaudas, nu idomu realiais sanaudas kas tokius eksplotuojat gal papasakosit su dideliais ratais, miestas, ziema, uzmiestis i koki vidurki ilipat? http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeige...968?ref=search

http://suchen.mobile.de/auto-inserat..._EXPORT&noec=1

Kaip dalyviu akiai varijantai? Ko truksta, kas kaip..? Laiko yra sociai, norisi isirinkt kad ir neplikas butu ir ne kosmine kaina ir neinorings modelis. Gal kazkokiu navarotu atsisakyt ar varikli metus pasiinkt, norisi kuo daugiau info
w221 ir restauruota važiuoklė kelia šypseną.

prašau - priekinė w221 važiuoklė. panašu, kad tik vienas šarnyras restauruojasi. toliau niekas neapsiima, kadang uždari šarnyrai. o ir šiaip, jei gali mašinai skirti 60k lt, tai sumokėti 600lt už viršutinę svirtį lemforderio neturėtų būti didelė problema. manau ne važiuoklėje sliekų ieškai. sumokėsi 2000lt ir perrinks meistriukai per dieną tą priekinę važiuoklę naujom gerom dalim ir tuomet lėks ramiai tuos 60k į metus.
šiaip esminė rida daugeliui mašinų yra 200k km. tuomet prasideda daugelis bėdų. tai arba pirkt su mažiau, arba su tais 300k, tai bus daug kas pakeista. tau spręsti.
iš esmės tos 5g dėžės užtenka per akis. bet aišku ją gausi tik su 4matic. tai sudėjus šiuos du komponentus ir pastačius prieš 7g tai tiek sąnaudų tiek dinamikos skaičiai gerokai atsiliks.

Arisimo, buvau aš pas Vaidą nulėkęs, mūsų abiejų tėvai gi labai geri bičiuliai, bet Vaidas laiko neturėjo, aš laukti savaitę nenorėjau, nes noriu susitvarkyti kol atostogauju. O Vaidas parekomendavo kitus meistrus, kurie ale supranta ką daro ir tikrai patikrins važiuoklę. Rado jie man sudilusią traukę, traukės antgalį ir pagrindinį šarnyrą. Pasikeičiau - jokio efekto. Tai dabar beriu visą važiuoklę ir žiūriu kas prie pabaigos. Vienoje pusėje jau praktiškai viską pakeičiau - efekto jokio. Šiandien kita pusė laukia. Bet nenustebčiau, kad bilda apynaujis Arnott amortikas.


Paskutinį kartą redagavo alteroja; 2014-09-13 05:26 val.
alteroja neprisijungęs   Cituoti