View Single Post
Old 2014-12-05, 22:00   #24
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Ffeibiss View Post
aisku, kad nenormalu. jei man masinoj ne del mano kaltes kazkas kazka padaro, kodel as tureciau ta dali pirkti is savartyno? Isivaizduok, turi coupe koki maserati ar porsche, tarkim kokiu 7 metu senumo, kurios verte bus kokiu 30-40k eur, tau sudauzo kazkas koki sparna ar lempa ir gauni tik +-50 proc sumos. Arba jeigu tu vezi i normalu servisa, tau ideda dali, turi dar pats primoketi, kad neva pagerino bukle, kai nesi visiskai kaltas. Aisku, tada gali teistis metu metais su kaltininku, laimeti viska, bet kam tada draudimas reikalingas?

Pamenat turbut kaip man su mersu buvo: marozas isdauze akmeniu stikla. nusipirkau deveta stikla, paaiskejo, kad neimanoma jo idet (ismeciau 500lt) tada dejausi nauja originalu, mokejau gal 3-4000lt. poto po +- metu vel ta stikla reikejo keist (kai nuo pastato nukrito karnizo gabalai), tada draudimas man uz ta stikla pasiule gal 1000lt. Tai net kai parodziau pirkimo ceki, dar kokiu puse metu laukiau, kad sumoketu pilna kaina. Galu gale sumokejo, bet kainavo nemazai nervu del tu varganu keliu tukstanciu...

Padanga ir sparnas tai ne tas pats. Padanga en kartu greiciau devisi ir ja bet kokiu atveju teks keist jei masina eksplotuojama

P.s. jei tau keli tukstanciai vargani tai kam vargintis del dar maziau? Manau graziuoju susitart bus paprasciau. Tu nusiperki 2 padangas o draudimas dengtu tik uz viena. Prarastai vargana viena tukstanty ir sutaupytai laiko ir begalia neatstatomu nerviniu lasteliu

Darinis neprisijungęs   Cituoti