View Single Post
Old 2012-06-24, 20:36   #46
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

GS'as panašiai važiuoja kaip W210 elegance ir kur kas minkštesnis už avantgarde - tas man iš viso kratytuvas per duobes man pasirodė GS'o dėžė yra sportiška, staigi, greit reaguoja tiek į paspaudimą, tiek starto metu, merse dėžė sukurta komfortui. Daugelis turi pilną komplektaciją (net jeigu nėra ekrano, visada būna pilnas el. paketas), o W210 reikia ieškoti. GS'as nepaprastai tylus, ir pakaba, ir variklis. Sharas minėjo, kad jam vėjo ošimas prie durų nepatiko, man tai netrukdo, nėra baisiai pastebima. Lexusai mažai rudyja, mersai šitoje vietoje absoliučiai pralaimi. Nuvertėjimas manau abiejų panašus, draugas prieš tris metus pirko už 26000, dabar toks būtų ~14000. Brolis turi GS'ą dar pakankamai neilgai, o draugas eksploatavo tris metus (~100k nuvažiavo), per kuriuos į remontus įkišo mažiau, nei aš į banginį per pirmą pusmetį Perrinkinėjo priekinę pakabą du kartus, gale nieko nedarė ir nereikėjo. Tiesa, turi baisią ligą - priekyje išlūžta apatinis šarnyras su visomis to pasekmėmis. Kiek teko bendrauti, šitą nemalonumą patyrę beveik visi. Reikia tik išgirdus bildėjimą ar girgždesį kuo skubiau keist/restauruoti. Brolis pirko atvarytą iš Italijos su sulankstytu sparnu ir perrinkta priekine pakaba - tad jau aišku, kas jam prieš tai buvo nutikę

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti