View Single Post
Old 2016-09-11, 16:00   #1510
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Gal gali biski daugiau apsviesti? Viliojanti kaina
Ar yra LT kalba? Kaip baterija laiko? Ar nepakimba ir panasiai? Patiko kad naudoja samsung amoled ekrana
Taip global yra LT kalba pilnai. Baterija aisku galetu buti talpesne bet del to jis plonas ganetinai, bet laiko para pas mane jis stipriai nekankinant, pokalbiai, internetas paskaitymui ir pastas. Jei pradedi lost naujausi koki zaidima tai aisku krenta greit. Dabar ijungiau economy battery tai laiko beveik pusantros paros. Bet yra fast charge, pripumpuoja originalus pakrovejas pilna apytiksliai per valanda laiko.
Kol kas tikrai nekimba, skraido galiu pasakyt net.

Manau pagrindinis minusas yra tai kad nera SD kortos lizdo, kazkodel sitam padare taip, bet as pasiemiau 32GB ir man sociai, 64GB manau tiems kuriems reikia kruvos visko, aisku 64GB kaina didesne siektiek, nesidomejau. Kamera paliko ta pacia kaip ir PRO5, diena labai gerai fotografuoja, vakare jau silpniau.

Pasizurek youtubej apzvalgas, ten apie viska ispasakota Kaina ir nuleme sprendima mano, nes pirkt toki uz 450 eur butu gaila, ten jau samsunga imt galima geresni. Bet pagal biudzeteli liginau su samsungu A5 2016, bet pagal viska tai nepalyginami telefonai, ten privalumas tik vienas - pavadinime.

aleximo neprisijungęs   Cituoti