View Single Post
Old 2019-11-25, 13:40   #519
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Tame fb puslapyje uzklausa parase vokiskai atsakyma gavo angliskai, tik man vienam uzkliuvo? Mes irgi gaunam visokius kurioziskus klausimus, tam yra standartiniai atsakymai. Man labai keista kaip cia VAG AG atsake taip paprastai paneigdami. Cia pirma taisykle ko negalima daryti atsakinejant i klausimus, visada isvardini tai kas galima ir yra dokumentuota, kita produkta palikdamas "nemintije" (nezinau kaip lietuviskai rasosi) Kazkaip nesinori tiketi jog ta istorija butu skaidri
Kaip as bent supratau - jis rase i VW, gal po to i Audi atskirai, bet nuo ko gavo atsakyma - neparase, minima tik kad atsako i uzklausa siusta i Audi AG, gal perejo i anglu kalba ten jie, be to nezinome kiek jis susirasinejo ar rase laisku.
Zinau tik viena - kad po kiekvieno jo straipsnio apie XADO, oficialus XADO atstovai Lietuvoje draskosi ir pradeda diskutuoti pasitelkiant savo laboratorijos "specus", bet po sito butent is XADO puses absoliuti tyla, nebent su teisininkais ruosia ieskini
Tas zmogelis ne viena gera straipsni parase, jis tikrai supranta ka daro. Tik mano manymu nera visiems vienodai nusiteikes
VAG'as viesai neskelbia aprobuotu gamintoju, atrodo pagal uzklausas atsako arba "prisijungimai" yra kurie kainuoja.


Paskutinį kartą redagavo aleximo; 2019-11-25 13:47 val.
aleximo neprisijungęs   Cituoti