View Single Post
Old 2015-05-04, 22:31   #7
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Siaip gerai kad vel iskeltas tas klausimas. Pries savaite keiciau tepalus Rimo servise Vilniuje, ir kaip tik pradejome kalbeti apie problemas 3,5 benzininio variklio(pas mane toks irgi). Kalbejome apie taisymo kainas, man pasiule meistra is autoserviso Vikrus(jis naugarduko gatvej), sake kad ten dirba meistriukas Eugenijus, vadina ji visi Zenka
Jis pats seniausias ten ir pats asmeniskai jau su varikliais dirba daugiau nei 15 metu.
Kaip man issaiskino jis dirba privaciai ir servisas ima tik uz tai kad jis taiso ju patalpuose.
Ima tipo labai nedaug, uz darba apie 1000-1200 lt, detales Silberyje dabar apie 1200lt, tai gaunasi apie ~2300-2500lt.
Bet pasake kad asmeninio kontakto neturi. Man idomu pasidare, nuvariau ten, nes salia visai. Priejo serviso vadovas, sakau noriu pasiteirauti su Eugenijum apie darba nes patare ji kaip gera speca savo darbo. Tai paklause apie ka noriu pakalbet - pasake kad jis uzimtas 2 menesiams jau i prieki ir palinkejo sekmes, kad be uzrasymo per servisa oficialiai net nepriims

Noriu Jusu paklaust - ar girdejote apie toki mestriuka? gal kas zino kontaktus? Cia nie vienam zmogui beda tokia kaip matau
Pas maniski rida dabar 112,000km, originali. Kai pirkau buvo 89,000km - dege checkas kas pora savaiciu, bet pakeiciau tepalus - viskas kaip ir gerai, daugiau neuzsidege nuo to laiko. Bet tikrai duodu parako to masinai cia kad nepagalvotumet kad kaip pensininkas vazineju

Tai gal kas girdejo apie ta Eugeniju ? Nes tikrai nera vilniuje vietos kur galima ta problema pasalinti maziau nei uz 4000-5000lt, as is pradziu ieskojau, galvojau kad turesiu nusiskausmint ant sumeles, tai silberis 7k, prie zaliuju ezeru tas ex-silberietis ima apie 5,500lt, dar kitur buvau rades uz 5000lt, bet ten tokie meistrai garaznikai. Jei realiai su detalem galima tilpt i 2500lt - super kaina manau


Paskutinį kartą redagavo aleximo; 2015-05-04 22:38 val.
aleximo neprisijungęs   Cituoti